Piráti z Karibiku: Na konci světa

Piráti z Karibiku, filmy, filmy online, filmy ke shlédnutí, filmy ke stažení

Piráty celého světa čeká doba temna. Lord Cutler Beckett (TOM HOLLANDER) z Východoindické společnosti se zhostil bájné lodi Bludný Holanďan a jejího pomstychtivého kapitána Davyho Jonese (BILL NIGHY) a začal pomocí nich plnit svůj ďábelský plán - nezastavitelný koráb na jeho rozkaz křižuje všechna světová moře a pod velením admirála Norringtona (JACK DAVENPORT) nelítostně likviduje všechny pirátské lodě, na které narazí.

Will Turner (ORLANDO BLOOM), Elizabeth Swannová (KEIRA KNIGHTLEY) a kapitán Barbossa (GEOFFREY RUSH) se vydávají na zoufalou výpravu, během níž se chtějí pokusit svolat všech devět pirátských vládců Bratrského sněmu. S jejich pomocí se snad budou moci s hrozbou v podobě Becketta, Bludného Holanďana a jejich armády vypořádat.

Jeden z pirátských lordů však stále chybí - kapitán Jack Sparrow (JOHNNY DEPP), který se po setkání s krakenem ocitl v říši Davyho Jonese. Naši hrdinové proto musí odplout do nebezpečného Singapuru a postavit se čínskému pirátskému kapitánovi Sao Fengovi (CHOW YUN-FAT), přes kterého vede cesta k lodi, pomocí níž mohou doplout až na kraj světa a kapitána Jacka vysvobodit.

Ale ani v případě, že se jim podaří proslulého piráta zachránit, nebude shromáždění Bratrského sněmu zřejmě stačit na to, aby dokázalo řádění obávaného Becketta, Davyho Jonese a jejich mocné armády zastavit. Jedinou nadějí zůstává možnost, že by dokázali osvobodit rozmarnou mořskou bohyni Kalypsó, uvězněnou v lidské podobě, a přesvědčit ji, aby jim přišla na pomoc.

Jedna zrada střídá druhou a brzy začíná být jasné, že Jack, Will, Elizabeth, Sao Feng i Barbossa mají své vlastní zájmy a nikomu není radno důvěřovat. Ale i přesto si musí každý z nich zvolit stranu, na kterou se přidá v poslední epické bitvě, která může svobodomyslné piráty jednou provždy smést z hladiny všech moří.

V současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net