Povídání pro děti

Povídání pro děti, pohádky, hádanky, básničky a říkadla

Pohádky, hádanky a chytáky, říkadla a básničky pro ty kteří si rádi čtou, nebo mají rádi online  povídání.

Kouzla a čarodejky Říkadla pro děti Pohádky pro děti Hádanky pro děti

Kouzla, čarodějky, kouzelnictví
Čáry a kouzla, tajemná magie. Chceš být také kouzelnice nebo kouzelník? Nebo si chceš jen přečíst něco o filmech, kde je kouzelnictví a kouzla na denním pořádku?

Říkadla a básničky pro děti
Znáš nějaké říkadlo nebo básničky? Neznáš? Tak si zkus nějaké přečíst a zapamatovat. Zahraj si potom hru říkadel s kamarády a zažij hodně zábavy. Jen pozor říkadla se naučíš snadno, ale básničky jsou dlouhé.

Pohádky pro děti
Máte rádi pohádky? Pro malé i velké děti máme připraveny pohádky, které budeme neustále doplňovat. Připravujeme známé i vlastní pohádky, tak pojďte číst!

Hádanky a odpovědi pro děti a různé chytáky
Hádej, hádej hadači ... Spousta těžkých i lehkých hádanek a odpovědi, pro děti i dospělé. Zkuste si také doplňovačky večerníčků ... děti určitě rodičům pomohou najít správné odpovědi na hádanky a různé chytáky.

Hry - Kamarádské hry pro kluky i dívky
Zpět na homepage portálu pro děti.
V současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net