Hry na PC ( cz, sk )

Online hry pro všechny děti

Flash Hry na PC jsou rozdělené do několika kategorí, ve kterých naleznete super hry pro kluky i dívky. Jestli chceš hrát flashové hry hned online klikni na název podle toho jaký typ hry cheš hrát.

Hry pro děti Omalovánky online Pexeso pro děti Puzzle online
Křížovky Download Sudoku Rozcestník her

Hry , minihry pro děti
Online minihry na PC bez rozdílu věku. Najdeš tady spoustu super her, které jsou pravidelně doplňovány. Mimo jiné i flash hry oblékání panenek - tedy také hry pro dívky.

Omalovánky online webhry
Omalovánky na PC, které si můžete online vybarvit podle nálady. Omalovánky jsou připraveny jako online flash hra se super obrázky a animacemi. Jsou to hry pro nejmenší děti, kluky i dívky.

Pexeso pro děti
Pexeso je online flash hra, která umožňuje hrát hru stejně jak ji známe ze stolních her.

Puzzle online
Online puzzle různých obtížností bez rozdílu věku. Jedná se o flash webhry pro děti co rádi skládají.

Křížovky - flash hry
Procvič si své vědomosti a zkus naše křížovky, jednu z nejoblíbenějších her na PC.

Download - spořiče, tapety
Stáhni si na svůj počítač nové motivy, pozadí, ikony, nebo třeba spořiče. Kategorii download neustále rozšiřujeme a doplňujeme.

Sudoku
Online sudoku jsou dnes velmi oblíbené, mají jej rádi kluci i dívky. My jsme připravili hry nejen klasické, ale také pro nejmenší děti. Sudoku je připravené jako online flash hra.

Rozcestník her
Nevíš kam se ještě podívat na hry pro nejmenší? Hledáš stránky pohádkových postaviček? Pak se zkus podívat na tuto stránku s rozcestníkem. Najdeš zde nejen hry a seriály, ale také různé minihry, webhry a další.

Hry - Kamarádské hry pro kluky a dívky
Zpět na homepage portálu pro děti.V současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net