Reklama

Informace o inzerci
Z důvodu snahy autorů o zajímavý obsah portálu, který je určen dětem, jsme otevřeni netradičním formátům inzerce. Inzerce zábavnou formou, která je spjata s obsahem stránek bude více vidět a nebude vnímána jako běžný banner. Nestandardní reklamní formáty můžeme pro inzerenty navrhnout a následně vytvořit.

Inzerenti mohou inzerovat i formou soutěží, nebo her. Pokud má inzerent připravenou hru na svých stránkách, nebude pro něj problém použít hru jako nástroj inzerce. Dalším zajímavým formátem mohou být různá videa, videoklipy a PR články.

Další forma inzerce je online Directmailing na registrované uživatele.

Výroba bannerů
V případě zájmu inzerenta jsme připraveni nabídnout své služby v oblasti grafických pracích, programování a poradenství. Tým autorů si při přípravě Vašich bannerů nemusí klást otázku, zda je možné použít banner s právě zamýšleným designem, nebo speciální funkčností. Neváhejte a informujte se u nás jak vytvořit banner, který zaujme.

Reklamní pozice
Stránky mají předem předdefinované reklamní pozice, které lze dle požadavku inzerenta doplnit. Jednotlivé pozice upřesňuje následující přehled.

Reklama

Specifikace pro přípravu podkladů
Inzerci lze dodávat dle domluvy v různých formátech, při přípravě podkladů lze vycházet z následujících pravidel:

  • kreativy v bitmapovém formátu (*.gif,*.jpg,*.png)
  • flashove animace (*.swf) 

on (Release)
{
getURL (clickthru,"_blank")
}

Závěrečná ustanovení

  • Za každých započatých 5 kB navíc nad standardní velikost banneru: 10 % příplatek.
  • V případě, stornování objednané reklamní kampaně do 7 dnů před zahájením kampaně, si vydavatelství vyhrazuje právo účtovat storno poplatek ve výši 50% ceny objednávky.
  • V případě, že je objednaná kampaň stornována méně než 7 dní před zahájením kampaně, si vydavatelství vyhrazuje právo účtovat storno poplatek ve výši 100% ceny objednávky.

Kontakt
info@kamaradske-hry.cz

Internetovou reklamu na stránkách www.kamaradske-hry.cz zajišťuje společnost Czechia24 s.r.o.

Kontaktní osoba: Jaroslav Němec
tel.: +420 222 363 487
mobil: +420 775 242 444
e-mail: jaroslav.nemec@czechia24.cz

Hry, webhry, minihry,

V současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net