Redakce

O projektu

Projekt Kamarádské hry je nový projekt na Internetu, který vznikl v polovině července 2007. Jedná se o internetový portál pro děti a mládež do 14let, rodiče dětí a pedagogické pracovníky. Obsah tvoří zejména online hry pro děti (omalovánky, super hry ve flashi, sudoku, křížovky, puzzle a pexeso), hry které si děti nebo jejich rodiče mohou vytisknout na doma, například omalovánky k vytisknutí,  rozcestník informací a vzdělávací magazín. Stránky jsou dále svázány s výukou angličtiny a další zábavou.

Portfolio služeb
V rámci našich služeb zajišťujeme nabídku reklamního prostoru na portálu, výrobu reklamních prvků, další propagace inzerentů formou soutěží, Online Direct mailingu a PR článků. Pro Vaše prezentace jsme připraveni dodat online hry, hry k vytisknutí, omalovánky a další. Dále také zajišťujeme konzultační činnost v oblasti tvorby www stránek a optimalizace pro vyhledávače.

Kontakty
V případě zájmu o další informace nebo zájmu o inzerci se můžete obracet na redakci prostřednictvím e-mailové adresy  info@kamaradske-hry.cz. Více informací o tvorbě www stránek a konzultační činnosti na www.a4c.cz

Hlavní zástupci našeho teamu

Vedoucí projektu: Ján Makovič – vedením online projektů.

Hlavní editorka textů: Blanka Makovičová – editorka neanglických textů.

Jazykové sekce: Anna Vrátná – editorka anglického jazyka.

Ilustrátorka: Kateřina Malá – autorka mnoha dětských ilustrací a obálek knih nejen pro děti.

Hlas myšky Viki: Jitka Podlešáková

- AH - Linka bezpečí - pomoc pro děti

Hry, webhry, minihry,

- ZOO - Zoologické zahrady v ČR

V současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net