Výlety s dětmi

Výlety s dětmi do ZOO, muzea nebo třeba do dinoparku

Nevíte kam na výlet s dětmi, na výstavy v Praze v Jihlavě i jinde, nebo se jen chcete podívat jak má otevřeno ZOO, dinopark, muzeum? Tyto stránky by měly všem pomoci.

Dinopark Aquaparky Muzeum ZOO - zvířátka
Botanická zahrada Planetária Skanzeny Zajímavá místa


Kam na dinosaury - výstavy a Dinoparky
Pokud nevíš co s volným časem, zavolej své rodiče a navštivte Dinopark, nebo na výstavu Dinosaurů. Seznam Dinoparků nalezneš právě na této stránce.

Kam si jít zaplavat - aquaparky
Tady najdeš seznam krytých i venkovních aquaparků v celé republice. Najděte ten správný aquapark v praze, nebo třeba i na moravě. 

Zajímavá muzea
Všude najdeme muzea, která jsou zajímavá jak pro děti, tak pro dospělé. Zde je několik zajímavých tipů i na výlety s dětmi pro školy i rodiřče. Výstavy v Praze, Brně, Ostravě, ...

Kam za zvířátky - ZOO
Seznam všech Zoologických zahrad v ČR a jejich otvírací doba. Všechny děti mají rádi zvířátka, tak proč je nenavštívit v ZOO. Pro zobrazení Zoologických zahrad klikni na podtržený odkaz a vyber si kam se pojedeš podívat. Třeba do ZOO v Praze, Jihlavě, Zlíně, ... 

Kam na kytičky - botanické zahrady a arboreta
Kde všude můžeš najít zajímavé kytičky a rostlinky? Zde je pár zajímavých odkazů a nápadů na výlet s dětmi a výstavy v Praze.

Planetária a hvězdárny
Chceš se dozvědět něco víc o vesmíru ? Zajdi se podívat do některého z planetárií.

Skanzeny
V sekci Skanzeny se skrývají stavby lidové architektury, nebo třeba muzea v přírodě.

Zajímavá místa
Vybrali jsme spoustu dalších zajímavých míst, kam by bylo určitě fajn se jet podívat.


Hry - Kamarádské hry
Zpět na homepage portálu pro děti.


Výlety pro děti, výstavy v Praze, Dinopark, Aquapark, Muzea, ZOO, Botanické zahrady a arboreta, Planetária a hvězdárny, Zoo Praha, Zoo Brno, školní výlety, výstavy, výlet do ZOO.dětské boty, plavky, oblečení pro dětiV současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net