Výlety s dětmi

Výlety s dětmi do ZOO, muzea nebo třeba do dinoparku

Nevíte kam na výlet s dětmi, na výstavy v Praze v Jihlavě i jinde, nebo se jen chcete podívat jak má otevřeno ZOO, dinopark, muzeum? Tyto stránky by měly všem pomoci.

Dinopark Aquaparky Muzeum ZOO - zvířátka
Botanická zahrada Planetária Skanzeny Zajímavá místa


Kam na dinosaury - výstavy a Dinoparky
Pokud nevíš co s volným časem, zavolej své rodiče a navštivte Dinopark, nebo na výstavu Dinosaurů. Seznam Dinoparků nalezneš právě na této stránce.

Kam si jít zaplavat - aquaparky
Tady najdeš seznam krytých i venkovních aquaparků v celé republice. Najděte ten správný aquapark v praze, nebo třeba i na moravě. 

Zajímavá muzea
Všude najdeme muzea, která jsou zajímavá jak pro děti, tak pro dospělé. Zde je několik zajímavých tipů i na výlety s dětmi pro školy i rodiřče. Výstavy v Praze, Brně, Ostravě, ...

Kam za zvířátky - ZOO
Seznam všech Zoologických zahrad v ČR a jejich otvírací doba. Všechny děti mají rádi zvířátka, tak proč je nenavštívit v ZOO. Pro zobrazení Zoologických zahrad klikni na podtržený odkaz a vyber si kam se pojedeš podívat. Třeba do ZOO v Praze, Jihlavě, Zlíně, ... 

Kam na kytičky - botanické zahrady a arboreta
Kde všude můžeš najít zajímavé kytičky a rostlinky? Zde je pár zajímavých odkazů a nápadů na výlet s dětmi a výstavy v Praze.

Planetária a hvězdárny
Chceš se dozvědět něco víc o vesmíru ? Zajdi se podívat do některého z planetárií.

Skanzeny
V sekci Skanzeny se skrývají stavby lidové architektury, nebo třeba muzea v přírodě.

Zajímavá místa
Vybrali jsme spoustu dalších zajímavých míst, kam by bylo určitě fajn se jet podívat.


Hry - Kamarádské hry
Zpět na homepage portálu pro děti.


Výlety pro děti, výstavy v Praze, Dinopark, Aquapark, Muzea, ZOO, Botanické zahrady a arboreta, Planetária a hvězdárny, Zoo Praha, Zoo Brno, školní výlety, výstavy, výlet do ZOO.V současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net