Hry pro všechny děti, holky i kluky

Hry Výprava do Květinové země

Hry pro děti od 8 let

Květinová země byla kdysi kvetoucí zahradou plnou kouzel, divů a štěstí. Nyní úpí pod dusivým příkrovem mlhy, kterou do země přinesla zlá kletba. Staré proroctví však říká, že přijde malá víla a zlou moc přemůže.

Květinové zemi opět prozáří její jedinečná krása a bude zachráněna pro všechny lidi. Vydejte se po boku mladé víly na více než 50 míst Květinové země. Překonejte zurčící řeky, projděte zrádnými bažinami, prozkoumejte opuštěné území. Na každém z těchto míst se střetnete prostřednictvím své bystrosti, úsudku a rozumu se zlou mocí.

Čekají na vás zábavné květinové hlavolamy - jsou nejen zábavné, ale i jsou i pastvou pro oči. Čím více se vám jich podaří složit, tím více se přiblížíte k osvobození Květinové země. Nebudete to snadné - ale spolu to jistě dokážeme. A i kdyby zlo nabývalo vrchu - nebojte se, máme v zásobě pár silných kouzel!


Kam pokračovat?

V současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net