Pro kouzelníky - kouzelnická hůlka

Kouzelnická hůlka

Kouzla nemusí dělat jen zkušený kouzelník, ale může s nimi začít každý kluk nebo holka. Důležité je mít své vlastní originální náčiní a talismany, tak aby jsi se odlišil od ostatních. Začít by jsi měl s kouzelnickou hůlkou.

Hůlka může být klasická ze dřeva nebo jiného pevného materiálu. Jednoduchou hůlku si vyrobíš z větývky, nebo ji prostě koupíš v obchodě, ale s takovou hůlkou se kouzla dělají jen těžko. Správný kouzelník by měl mít takovou hůlku, jako nikdo jiný nemá. Stačí si jednoduchou větývku, nebo koupenou hůlku správně ozdobit, nebo ještě lépe doplnit magickým předmětem. Určitě máš doma, u dědečka, nebo u strejdy, nějaký předmět s magickou sílou. Důležité je, aby to bylo něco co nemá nikdo jiný a aby to šlo připevnit na tvou hůlku. Může to být peří vzácného dravce, nebo kůže z neznámého zvířete nebo třeba šňůrka s korálky. Najdi doma takový předmět a vyrob si hůlku jakou nikdo na světě nemá.

Hůlka kouzel musí mít jednoduchý, ale magický vzhled. Kouzla se s ní musí dělat jen vzácně, ale za to musí mít vždy silnou atmosféru. Nejzajímavější a nejtajemnější hůlka je ta, kterou kamarádům neukážeš a kterou smí vidět jen náhodou. Totiž když hůlku ukazuješ příliš často, začne být pro ostatní okoukaná a obyčejná.

Pamatuj si, že kouzla musí být pro každého vzácná a hůlka musí být tajemná. Proto je dobré když má černou barvu s nenápadným tajemným nápisem. Nápis může být v cizím jazyce, jako například čínsky, nebo může být v jazyce, který je již mrtvý, například v latině.

V současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net