Pro kouzelníky - Talismany

Talisman

Talismany byly od počátku lidstva důležitou součástí života. Každý věřil na jejich sílu a i dnes když máš správný talisman, působí svou silou i na lidi co říkají, že v kouzla nevěří. Talismany se nesmí zahodit a nesmí být ukradeny. Ukradený talisman ztrácí sílu kouzla a přichází o svou moc. Aby ti nikdo talisman neukradl, udržuj jej v tajnosti. Při svém náhlém ukázání bude mít větší sílu.

Talismany můžeš volit z různých materiálů. Mohou to být symboly hvězd, vesmíru a planet pohybujících se v temnotě. Mohou to být symboly, které získávají své kouzlo ze zobrazení zvířete. Nejsilnější talismany jsou drobné kosti zvířat nebo například krunýř želvy. Kosti mohou dále sloužit k věštbě, kdy je možné předpovědět budoucnost z toho jak se rozloží při dopadu na stůl nebo na zem. Kouzla při věštbě nemají co dělat, ale atmosféra musí být silná.

Kosti, které kouzelník používá jsou vždy čisté a velmi drobné. Lze je nahradit kameny nebo kousky dřeva pokud mají tvar, který kouzelníkovi umožní použít talisman jako kostky. V nečekaný okamžik, za špatného osvětlení vysype kouzelník z malého sáčku kosti na stůl a atmosféra udělá velkou práci za kouzelníka. Sáček si můžeš vyrobit z látky nebo z kůže. Nejvhodnější okamžik je při vyvolávání duchů, kdy nikdo nic takového nečeká. Kouzlo talismanu se násobí nejen vhodným okamžikem, ale také vhodným světlem, hudbou a zvukem dopadajících kostí nebo kamenů na stůl, nebo jinou pevnou podložku.

dětské boty, plavky, oblečení pro dětiV současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net