Pro kouzelníky - Talismany

Talisman

Talismany byly od počátku lidstva důležitou součástí života. Každý věřil na jejich sílu a i dnes když máš správný talisman, působí svou silou i na lidi co říkají, že v kouzla nevěří. Talismany se nesmí zahodit a nesmí být ukradeny. Ukradený talisman ztrácí sílu kouzla a přichází o svou moc. Aby ti nikdo talisman neukradl, udržuj jej v tajnosti. Při svém náhlém ukázání bude mít větší sílu.

Talismany můžeš volit z různých materiálů. Mohou to být symboly hvězd, vesmíru a planet pohybujících se v temnotě. Mohou to být symboly, které získávají své kouzlo ze zobrazení zvířete. Nejsilnější talismany jsou drobné kosti zvířat nebo například krunýř želvy. Kosti mohou dále sloužit k věštbě, kdy je možné předpovědět budoucnost z toho jak se rozloží při dopadu na stůl nebo na zem. Kouzla při věštbě nemají co dělat, ale atmosféra musí být silná.

Kosti, které kouzelník používá jsou vždy čisté a velmi drobné. Lze je nahradit kameny nebo kousky dřeva pokud mají tvar, který kouzelníkovi umožní použít talisman jako kostky. V nečekaný okamžik, za špatného osvětlení vysype kouzelník z malého sáčku kosti na stůl a atmosféra udělá velkou práci za kouzelníka. Sáček si můžeš vyrobit z látky nebo z kůže. Nejvhodnější okamžik je při vyvolávání duchů, kdy nikdo nic takového nečeká. Kouzlo talismanu se násobí nejen vhodným okamžikem, ale také vhodným světlem, hudbou a zvukem dopadajících kostí nebo kamenů na stůl, nebo jinou pevnou podložku.

V současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net