Čtení pro maminky a jejich děti v předškolním věku

Babylon rozšířil nabídku o 4D simulátor

XD Theater nabídne projekci 3D filmů doplněnou čtvrtou dimenzí - pohybem sedadel a dalšími smyslovými prožitky. Zájemci o nevšední zážitek se mohou například vydat do polárních pustin, proletět se ohnivými doly nebo se vznášet nad povrchem neznámé planety.


XD Theater bude spuštěn 18. února, zároveň s FIS Mistrovstvím světa. Jedná se o jediný 4D simulátor svého druhu na území ČR a dokonce i v okruhu více než 2 000 km kolem. Na území Evropy jsou tyto XD simulátory v celkem 6 městech ve Skotsku, Rusku, Španělsku a Turecku. Virtuální realita vznikne v Nákupním městečku v prostoru mezi největším stacionárním zrcadlovým Labyrintem v Evropě a Solno-jodovou jeskyní. Klid pro relaxující v jeskyni zajistí zvuková izolace XD simulátoru.

XD Theater bude mít osm oddělených sedadel, z nichž každé umí 100 různých pohybů a mohou se pochlubit 2G zrychlením. Sledovat filmovou projekci v 3D umožní návštěvníkům speciální brýle. Simulátor ozvučí hi-fi prostorový zvuk. K realitě přiblíží zážitek i další senzuální prožitky – bude například foukat vítr.

V nabídce je celkem pět různých filmů. Od ledového Výletu do Arktidy, přes oblast sci-fi – Cesta do středu země či průlet nad neobjevenou planetou. Nechybí ani adrenalinový zážitek. XD Theater nabídne v této oblasti film Strašidelný důl. Na své si přijdou i menší diváci – Jett and Jinn je průlet nad ulicemi velkoměsta i pod nimi. 

V tuto chvíli probíhají úpravy prostor a výstavba simulátoru v Nákupním městečku. Do provozu by měl být spuštěn do konání FIS Mistrovství světa v klasickém lyžování Liberec 2009, aby tak rozšířil nabídku zábavy centra mimozávodního dění – Babylonu.

Jeden film přijde zájemce na 60 Kč, dva na 100, tři na 120 Kč. Rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti bude stát 180 Kč.

XD Theater je investice soukromé společnosti v době krize a ekonomické recese. CENTRUM BABYLON, a.s., se tak snaží povzbudit cestovní ruch nejen na Liberecku – přitáhnout nové návštěvníky z tuzemska i blízkého Německa a Polska. Cílem není jen propagace komplexu Centra Babylon Liberec a zvýšení jeho tržeb, ale také pomoc celému regionu. Snažíme se upoutat na sebe pozornost a přivést do Liberce a potažmo do ČR kapitál. 

www.BabylonLiberec.cz

Zdroj: www.promourodinu.cz


V současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net