Společenské hry pro děti i dospělé

Hra pro děti: Umí prase létat?

Hra pro děti: Umí prase létat?


Název: Konnen Schweine Fliegen?
Český název: Umí prase létat?
Rok vydání: 2005 
Výrobci: ALBI, KOSMOS 
Dovozci: ALBI  
Věk hráčů: Hra do 6 let 
Počet hráčů: 2 až 4
Doba hraní: Krátká hra do 20 minut 
Stupeň náhody: 4 - bez náhody
Interaktivnost: 4 - vysoká míra komunikace
Humor: 3 - hra má k humoru blízko
Složitost: Není známo
Počeštění: Hra není do češtiny lokalizována nebo se do ČR nedováží.

Stručný popis:
Umí prase létat? No to se ví, že ne!!! Ale vědět o zvířatech všechno není tak úplně jednoduché: Má ježek ocásek? Je medvídek Panda zvířetem volně žijícím v Evropě? Hráči si užijí hodně zábavy při odhalování charakteristických vlastností 38 domácích i exotických zvířat.

Při hře jsou důležité nejen vaše znalosti, ale i rychlé reakce. Ale pozor: kdo nepřemýšlí, toho snadno přistihnete při chybě – ne všechny charakteristiky zvířat jsou totiž zcela jasné a ne každý pták umí létat…

Recenze hry:

Super hra pro rodiče s dětmi! 
Vytvořeno:  12.10.2007  | uživatelem Radka | Hodnocení: *****

Všem rodičům s dětmi doporučuji! Se synem, kterému je 8 let jsem jí hrála nepřetržitě 2 hodiny. Podstatou hry je správně přiřadit vlastnosti k jednotlivým zvířatům a to co nejrychleji. Kdo zaváhá, ten nevyhraje!.Zvířátka jsou vyobrazená na jednotlivých kartičkách, takže je pozná i malé dítě. Teda kromě obrázku kozy, která bohužel spíše vypadá jako daněk, takže jsem jí k radosti svého syna označila jako zvíře žijící v lese :-) Hra má také kartičky, které zobrazují vlastnosti. To je 17 kartiček, které zobrazují, zda zvíře žije v tlupě, je savec, líhne se z vajíček, má srst, zuby, kde žije atd. Na tyto kartičky vlastností se pak co nejrychleji musí umístit žetony. Pokud možno, tak správně :-) Naštěstí je součástí hry také návod, kde si můžete překontrolovat podle jednotlivých zvířátek jejich vlastnosti. Přiznám se, že někdy jsem byla překvapená i já! Pravidla jsou jednoduchá a přehledně napsaná. Hru doporučuji i pro předškolní děti. Je možné jí hrát ve dvou, ale lepší je pokud jí hraje více dětí! To je pak teprve správná bitva!

Zdroj: http://www.hrajeme.cz

V současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net