Miniatury

Park Boheminium

[Web - Boheminium]

Naučně poznávací okruh s dokonalými maketami (měřítko 1:25) významných stavebních a technických památek České republiky v překrásném prostředí krajinného parku.

Svět miniatur Ostrava

[web - Svět miniatur Ostrava]

MINIUNI je atrakcí pro děti a dospělé. Na cca 1.5ha plochy můžete shlédnout více než 30 modelů významných budov evropských měst s dominantou areálu-12 metrů vysokou Eiffelovou věží. Modely jsou vyrobeny v měřítku 1:25, dále zde najdete funkční systém železniční tratě s vláčky, letiště a vodní cesty s parníkem.


Muzeum miniatur Praha

[web - Muzeum miniatur Praha]

Anatolij Koněnko pochází ze Sibiře. Tvorbě miniatur se začal věnovat začátkem osmdesátých let. Jeho prvním dílem byla okovaná blecha, jejíž výroba mu zabrala sedm a půl let. Bleška má na zadních nohách zlaté podkovičky připevněné miniaturními hřebíčky a v předních "packách" drží zlaté nůžky, visací zámek a klíč.
V současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net