S knihami Já a moje rodina si děti mohou bezpečně užívat internet

S každou zakoupenou knížkou ze série Já a moje rodina obdržíte DVD s originálními záběry z dokumentárních filmů BBC o divokých zvířatech...... žijící ve volné přírodě. Navíc k tomu získáte kartičku s tajným kódem, který umožňuje volný a naprosto bezpečný přístup na webové stránky plné her a zábavných úkolů. Příběhy o zvířecím mláďátku a jeho rodině ze stejné série můžete také sledovat každou středu na pořadu České televize (ČT1). 

„Jedná se o unikátní propojení dětského čtení a on-line her, včetně sledování televizního seriálu a DVD, jež obsahuje spoustu zajímavých faktů o zvířatech a přírodě,“ vysvětluje projekt Martin Kaše, jednatel společnosti KM Records vydávající tuto knižní sérii. „Příběhy jsou založeny na rodinných hodnotách a situace v nich jsou dětem známé z každodenního života,“ dodává Kaše. 

Na webových stránkách Já a moje rodina se jednoduše zaregistrujete a prostřednictvím tajného kódu vstoupíte do jednotlivých zvířecích Krajin. Stránky jsou profesionálně vytvořené a pečlivě vystavěné, takže dětem poskytují naprosto bezpečné prostředí pro získávání nových poznatků. Interaktivní hry, hádanky, rébusy, malování a jiné zábavné aktivity nabízejí dětem spousty legrace, ale hlavně přitom bezpečně používají internet a zdokonalují se v počítačových dovednostech. Všechny hry jsou vhodné pro děti od tří do sedmi let. 

Dětský hlas na DVD doprovází originální filmové záběry z BBC, které zachycující reálný den mláděte žijící v divočině. Děti mohou si mohou příběhy interaktivně vybírat a sledovat, jak například skutečné lvíče ukazuje své sestře cestku k řece nebo jak se malý šimpanz učí lézt na strom. 

„Děti jsou příběhy okouzleni. Dopoledne si hrají on-line hry v krajině, odpoledne mohou shlédnout seriál o zvířátkách v televizi a večer si přečteme v knížce další z jejich dobrodružství,“ říká Martina Veselá (34), maminka tříleté Majdy a sedmiletého Fanouška z Hradce Králové. „A pokaždé, když jdeme do zoo, tak ihned poznají svá zvířátka,“ dodává se spokojeným úsměvem na tváři. 

Knížky v rámci série Já a moje rodina, včetně DVD a kódu pro vstup na internet, je možné zakoupit v distribuční síti Knižního klubu. Na webových stránkách Já a moje rodina existují již dvě Krajiny plných výchovných her, hádanek a úkolů zcela zdarma. 

Knížky pro děti – DVD – ON-LINE hry 

Navštivte stránky www.jaamojerodina.cz Zdroj: www.promourodinu.czV současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.
© 2007 - 2014 www.kamaradske-hry.cz | Redakce | Reklama | Designed by makovic.net